PROJEKT NASZ BOHATER

W tym roku przedszkolnym każde Serduszko ma szanse poczuć się wyjątkowo. W każdym tygodniu kolejne dziecko ma swój tydzień w przedszkolu, z tej okazji dziecko ma miejsce czyli swój kącik w sali na ulubione zabawki, książki i inne osobiste rzeczy. Podczas całego tygodnia pełni funkcję dyżurnego oraz prowadzi w pierwszej parze, wybiera bajki do czytania i ma decyzyjny głos w wielu sprawach przedszkolnych. W przypisanym tygodniu do danego przedszkolaka odwiedza nas któryś z rodziców i wspólnie bierzemy udział w zajęciach zorganizowanych przez mamę lub tatę - dzieci są wtedy wniebowzięte ze szczęścia. A po skończonym tygodniu wspólnie robimy plakat ze zdjęciami dziecka, które również otrzymuje dyplom super bohatera :).

Data dodania: 2023-01-18 19:04:54
Data edycji: 2023-01-18 19:06:15