spotkanie z Panią Jesień 23.09.21 - Przedszkole Publiczne nr 3 im. Akademii Wesołych Bajtli w Radlinie

spotkanie z Panią Jesień 23.09.21

Idzie, idzie Pani JesieÅ„ kolorowe dary niesie.  Dzieci z grupy „Myszki” piÄ™knie jesieÅ„ przywitaÅ‚y, do zabawy zapraszaÅ‚y. Anen PolkÄ™ zataÅ„czyÅ‚y i piosenki zaÅ›piewaÅ‚y, wszystkie barwy jesieni poznaÅ‚y i listeczkami siÄ™ staÅ‚y. Kolorowy pociÄ…g utworzyÅ‚y i prÄ™dziutko popÄ™dziÅ‚y, w zabawy matematyczne siÄ™ pobawiÅ‚y, kolory, ksztaÅ‚ty i nazwy drzew utrwaliÅ‚y. PaniÄ… JesieÅ„ do wspólnego zdjÄ™cia zaprosiÅ‚y, a na koniec zataÅ„czyÅ‚y. Dzieci portrety Pani Jesieni wykonaÅ‚y i rodzicom pokazaÅ‚y. Pani JesieÅ„ zadowolona z przyjÄ™cia w przedszkolu do lasu wróciÅ‚a i listeczki z drzew potrÄ…ciÅ‚a. Tak w zwyczaju jesieÅ„ ma, listki strÄ…ca, grzybków szuka, Å›wiat maluje i nikt siÄ™ temu nie dziwuje.

Data dodania: 2021-09-26 09:44:16
Data edycji: 2021-09-26 09:47:28