"WRÓBELKI" ŚWIĘTUJĄ DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

„Jest święto taty i Dzień Strażaka, a dzisiaj mamy Dzień Przedszkolaka! Czekają na nas już niespodzianki: tańce, słodycze, kolorowanki!...” Już od rana (20 IX) było wesoło, ale popołudnie spędzone razem z Rodzicami było najlepszym podsumowaniem tego dnia. Były bowiem wspólne zabawy przy muzyce, masażyki i zabawy z chustą animacyjną oraz wspólne robienie symbolu nasze grupy – kolorowego wróbelka. Nie zabrakło również słodkiego, przygotowanego przez Rodziców poczęstunku oraz baloników i medalu Dzielnego Przedszkolaka. To był fajny dzień.