więto Rodziny w grupie „Skrzaty”

We  wtorek 30 maja popołudniową porą  przedszkolaki z grupy „Skrzaty” przybyły po raz drugi do przedszkola  w towarzystwie swoich rodziców, aby wspólnie świętować dzień mamy i taty. Taka uroczystość to szczególna okazja, której zawsze towarzyszą niesamowite emocje zarówno z strony dzieci, jak i rodziców dumnych ze swych pociech. W tym roku 5-latki zaprezentowały dla swoich najbliższych przedstawienie teatralne pt: „Królewna Gburka” .  Trzeba przyznać, że wszystkie dzieci wspaniale odegrały swoje role, a goście oglądali  z zaciekawieniem.  Oprócz przedstawienia dzieci  przygotowały dla rodziców życzenia, tańce, piosenki i wspaniałe upominki.  Uroczystość zakończył słodki poczęstunek.