Kwiatuszki goszczą kochane Mamy i Tatusiów z okazji ich święta

Coroczne święto z okazji Dnia Mamy i Taty miało miejsce 24.05.2017 roku  w sali rytmicznej przedszkola. Wszystkie kwiatuszki słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Dzieci prezentowały talenty śpiewając piosenki, recytując wiersze tematycznie związane ze świętem i wykonując instrumentację do partytury Polka Trisch – trasch. Na koniec dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie zrobione portrety oraz przystąpiły do poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Atmosfera tej uroczystości była bardzo radosna i rodzinna.