„PSZCZÓŁKI” na przedstawieniu teatralnym o tematyce profilaktycznej

Dnia 10.05.2017 roku dzieci z grupy „Pszczółki” miały okazję być widzami na przedstawieniu teatralnym o tematyce profilaktycznej „Prawdziwy skarb” w wykonaniu grupy teatralnej „Inspiracja” z Krakowa. Przedstawienie poruszało tematykę posiadania przyjaciół będących skarbem w życiu człowieka. Prawdziwym skarbem jest przyjaźń o czym dowiedzieli się młodsi widzowie w swoim spektaklu. Dzieci były bardzo zadowolone z wizyty gości, bardzo chętnie odpowiadały na pytania aktorów.