KURKA SZAROPIÓRKA W "JEŻYKACH"

Przez kilka dni "Jeżyki" zdobywały wiadomości na temat Świąt Wielkanocnych. Wykonały też kilka prac związanych z ta tematyką . W galerii pojawiły się kolorowe pisanki, zajączki i kurczątka. A tuż przed Świętami Wielkanocnymi zawitał do "Jeżyków" niespodziewany gość. Była to Kurka Szaropiórka z listem od zajączka. Okazało się, że zajączek jest na tyle zajęty przygotowywaniem prezentów, że poprosił kurkę o pomoc. Z listu od zajączka dzieci dowiedziały się, że zajączek zostawił dla nich w ogrodzie przedszkolnym niespodziankę. Poszukiwanie zajączkowych niespodzianek sprawiło dzieciom wiele radości. Każdy "Jeżyk" znalazł dla siebie słodką niespodziankę.