"JEŻYKI" POZNAJĄ RADLIN

Rok 2017 dla Radlina jest rokiem wyjątkowym, ponieważ miasto świętuje swoje 20–lecie istnienia. Również w naszym przedszkolu mają miejsce cykliczne zajęcia, których celem jest zdobycie przez dzieci wiedzy dotyczącej miasta, w którym mieszkają. Dzieci z grupy "Jeżyki" podczas wycieczki poznały usytuowanie i nazwy najważniejszych obiektów i instytucji mieście. W herbie Radlina dominuje żółty i zielony kolor. W związku z tym dzieci przez kilka dni przychodziły ubrane w tych barwach. Wykazały się inwencją malując samodzielnie kwiaty dla Radlina.