Konkurs plastyczny Najpiękniejsze jajko wielkanocne

Publiczne Przedszkole nr 3 im. "Akademii Wesołych Bajtli" w Radlinie zorganizowało powiatowy konkurs plastyczny pt. Najpiękniejsze jajko wielkanocne, którego celem było  zachęcanie dzieci w wieku 3 – 6 lat  i rodziców do wspólnych zabaw plastycznych,  rozwijanie zainteresowań plastycznych dzieci inspirowanych zwyczajami i tradycjami Świąt Wielkanocnych oraz stworzenie dzieciom możliwości prezentacji dokonań twórczych. Przedmiotem konkursu były wyłącznie formy przestrzenne – obowiązywał kształt jaja. Wszystkie prace konkursowe były zgodne z tematem,  pomysłowe i oryginalne w doborze i wykorzystaniu materiałów. Nagrodzone prace zostały umieszczone na wystawie pokonkursowej na terenie przedszkola w dniach 5.04 – 18.04.2017 r.

Oto laureaci:

Kategoria wiekowa 3 – 4 latki:

I miejsce –  Aleksandra Waśkiewicz (Akademia Wyobraźni Marklowice)

II miejsce – Zuzanna Cyran (PP 3 im. Akademii Wesołych Bajtli w Radlinie)

III miejsce – Oliwier Barszcz (PP 3 im. Akademii Wesołych Bajtli w Radlinie)

Kategoria wiekowa 5 – 6 latki:

I miejsce – Julia Mika (Akademia Wyobraźni Marklowice)

II miejsce – Julia Ryszka (PP 3 im. Akademii Wesołych Bajtli w Radlinie)

III miejsce – Maja Matysiak (PP 3 im. Akademii Wesołych Bajtli w Radlinie)

Wyróżnienia:

Bartek Prucnal ( Odział Przedszkolny w SP nr 2 w Radlinie)

Paulina Skrzypiec (PP 3 im. Akademii Wesołych Bajtli w Radlinie)