Wielkanocne śniadanko w grupie „PSZCZÓŁKI”

Dnia 11.04.2017r. w naszym przedszkolu zapanowała ciepła i świąteczna atmosfera. Przez ostatnie dni dzieci poznawały różne tradycje związane ze świętami Wielkiej Nocy, wspólnie z nauczycielkami dekorowały sale, malowały pisanki. Wszystkie te wspólnie wytworzone akcenty wielkanocne znalazły się na stole. Zwieńczeniem licznych opowieści o zwyczajach Wielkanocnych było wspólne świąteczne śniadanie, zorganizowane i przygotowane przez rodziców. Zaproszono również grupę „Kwiatuszki”, dzieci wspólnie zaprezentowały poznane piosenki o świętach, podzieliły się jajkiem w gronie najbliższych kolegów oraz złożyły sobie życzenia świąteczne.