„Skrzaty” w Palmiarni

6 kwietnia zaraz po zjedzeniu śniadania przedszkolaki z grupy „Skrzaty” wybrały się wraz z swoimi paniami  na wycieczkę autokarowa do Palmiarni w Gliwicach. W Palmiarni 5-latki wraz z panią przewodnik podążały ścieżką dydaktyczną aktywnie uczestnicząc w żywej lekcji przyrody.  Dzieci miały możliwość zwiedzania  pawilonów roślin  tropikalnych, użytkowych, sukulentów oraz akwarystycznego, który zrobił na przedszkolakach największe wrażenie.  Na koniec „Skrzaty” otrzymały stosowny certyfikat i pełne wrażeń wróciły do przedszkola na obiad.