ZAJĄCZEK ODWIEDZIŁ "WRÓBELKI"

Ostatni dzień przed Wielkanocą upłynął naszym przedszkolakom bardzo przyjemnie. Otrzymały bowiem list od Zajączka - przyniosła nam go i odczytała wesoła kurka :) Dzieci dowiedziały się z niego, że na naszym placu zabaw ukryte zostały słodkie upominki. Po śniadaniu wyruszyły na ich poszukiwanie. Każdy znalazł słodkie jajeczko i dodatkowy prezent dla całej grupy. Po powrocie i rozpakowaniu prezentu częstowały się jajeczkiem, babką i składały sobie świąteczne życzenia: "Wesołych Świąt! Zdrowia, szczęścia i humoru dobrego, a przy tym wszystkim stołu bogatego. Mokrego dyngusa, smacznego jajka. I niech te święta będą jak bajka."