Konkurs DZIECIĘCE TALENTY RADLINA

W dniu 27.03.2017 w Publicznym Przedszkolu nr 3 im. Akademii Wesołych Bajtli w Radlinie przeprowadzono konkurs DZIECIĘCE TALENTY RADLINA. Celem konkursu było wyłonienie najciekawszych osób posiadających różnorakie talenty i umiejętności oraz upowszechnianie inicjatyw oraz twórczych poszukiwań w dziedzinie repertuaru, a także form wyrazu artystycznego.

Formy przeglądu:

·         śpiew  - występy solo pod hasłem Majka Jeżowska i Fasolki dzieciom

·         gra na dowolnym instrumencie

·         dziecięca zumba  - występy grup.

Dodatkowo dla dzieci 3 - 4 letnich zorganizowano konkurs plastyczny pt. Przebudzenie wiosny – rysunek pierwszego wiosennego kwiatu, natomiast dzieciom 5 – 6 letnim zaproponowano konkurs fotograficzny pt. Radlin w obiektywie. Konkurs został przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych:
- I grupa - 4 latki
- II grupa - 5/ 6 latki

Jury przyznawało punkty w skali od 1 do 10. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc w obu kategoriach wiekowych, otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy.  Jury przyznało również wyróżnienia – o ich liczbie Jury zdecydowało podczas obrad. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy podziękowania.