„Skrzaty” śpiewająco witają wiosnę!

Astronomiczna wiosna rozpoczęła się w wtorek 21 marca, ale  dzieci z grupy  „Skrzaty” powitały ją dopiero  w piątek  uczestnicząc w wiosennym koncercie organizowanym przez MOK w Radlinie. „Skrzaty” w zielonych strojach zaprezentowały się na scenie śpiewająco w utworze „Maszeruje wiosna”. Dzieci miały okazję również obserwować występy innych przedszkolaków, a także uczestniczyć w zbiorowym paleniu  kukły marzanny kultywując w ten sposób obrzęd związany z pożegnaniem zimy i powitaniem wiosny. To był pełen emocji i radości dzień. Witaj wiosno!