„Bajtle” i „Skrzaty” występują na „Radlin Dance”

W środę 22 marca w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie odbył się pierwszy konkurs tańca „Radlin Dance” organizowany przez  Świetlicę  środowiskową w radlinie.  Na konkursie nie mogło zabraknąć przedszkolaków z naszej akademii. Na scenie tanecznie   zaprezentowały się grupy:  „Skrzaty” oraz „Bajtle”. Miło nam poinformować, że występy obu grup zostały docenione.  5-latki z grupy „Skrzaty” zajęły III miejsce, natomiast grupa „Bajtle” otrzymała wyróżnienie.  Naszym przedszkolakom serdecznie gratulujemy.