Przedszkolny sklepik w grupie "Pszczółki"

W pierwszym tygodniu marca w grupie "Pszczółki" realizowana była tematyka dotycząca znajomości różnych sklepów, roli sprzedawcy, zasad obowiązujących podczas robienia zakupów oraz znajomości produktów spożywczych. W sali przedszkolnej dzieci z pomocą nauczyciela zorganizowały sobie sklepik, zaopatrując go w różne pudełka i opakowania po artykułach spożywczych. Przyniosły z domu zabawkowe kasy fiskalne. Zabawa w sklep była najlepszym pomysłem, dzieci świetnie się bawiły wcielając się w różne role.