Kotki, Kwiatuszki i Motylki uczestniczą w lekcji gwary śląskiej

14.03.2017 r. dzieci z grupy Kotków, Kwiatuszków i Motylków miały okazję uczestniczyć w wyjątkowych warsztatach pt. Godka z naszego podwórka, prowadzonych przez seniorów działających w artystycznej rodzince Nie Dejmy Się (to trzykrotny laureat Międzynarodowego festiwalu Zespołów Artystycznych Klubów Złotego Wieku w Budapeszcie). Podczas trwających godzinę zajęć, dzieci zetknęły się ze śląską gwarą, poznały podstawowe zwroty, wspólnie pośpiewały oraz usłyszały o ciekawych tradycjach naszego regionu.