Dzień Babci i Dziadka w grupie "Gwiazdeczki"

Dziś słoneczko jasno świeci, zima biała śpiewa a w przedszkolu przedszkolaki składają życzenia. Wszystkim Babciom, wszystkim Dziadkom zdrowia, pomyślności, uśmiechów na co dzień i dużo radości. 17 lutego w grupie "Gwiazdeczki" odbył się uroczysty Dzień Babci i Dziadka. Dzieci poprzez wiersze, śpiew piosenek, tańce a także grę na instrumentach muzycznych wyraziły miłość jaką darzą swoich ukochanych Dziadków. Wręczyły własnoręcznie wykonane serduszka i złożyły najserdeczniejsze życzenia. Później wszyscy zasiedli do stołu, aby delektować się ciastami, owocami oraz innymi smakołykami.