"Misie" goszczą Babcie i Dziadków

Na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, która odbyła się 10.02.2017r. przedszkolaki przygotowały piękny program artystyczny, wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem. Był to dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. Goście z dumą patrzyli na swoje wnuczęta. Po części artystycznej "Misie" zaprosili wszystkich na poczęstunek i wręczyli upominki dla kochanych babć i dziadków. Dzieci z wychowawczynią bardzo dziękują za przybycie i za przepyszne ciasta przygotowane specjalnie na tą okazję.