"Skrzaty" występują dla Babci i Dziadka

W piątek 3 lutego przedszkolaki z grupy „Skrzaty” zaprosiły do przedszkola swoje Babcie oraz Dziadków, aby z okazji dnia babci i dziadka okazać im szacunek i wdzięczność za troskę , opiekę i miłość.  „Skrzaty” z wielkim zaangażowaniem i przejęciem, tańczyły, recytowały, śpiewały i grały na instrumentach wcielając się w rolę śnieżynek i bałwanków. Gościom przez cały czas towarzyszył uśmiech, ale nie zabrakło również łez wzruszenia . Na zakończenie dzieci zaprosiły swoich najbliższych na poczęstunek oraz obdarowały swych  Dziadków prezentami.