UDZIAŁ NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW W XX JUBILEUSZOWYCH RADLIŃSKICH BETLEJKACH 2017

Dnia 11.01.2017 r. przedszkolaki z grupy tanecznej "Bajtle" z dziećmi towarzyszącymi wzięły udział w Międzynarodowym Przeglądzie Widowisk Bożonarodzeniowych "Radlińskie Betlejki" organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie. Nasze dzieciaki zaprezentowały się z jak najlepszej strony, dostarczyły nam wielu wrażeń artystycznych. Widowisko przepełnione było efektownymi tańcami i pięknym śpiewem. Grupa zajęła IV miejsce i otrzymała pamiątkowy dyplom. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji i przygotowaniu występu.