Pierwsze Święta z „Misiami”

więta Bożego Narodzenia to czas najpiękniejszy i niepowtarzalny. Jest to czas, na który czekają nie tylko dzieci ale i dorośli. W naszym przedszkolu to czas intensywnych przygotowań. Nauczycielka na różne sposoby przekazywała dzieciom znajomość bożonarodzeniowych tradycji i obyczajów: odwiedziny Św. Mikołaja, strojenie świątecznego drzewka oraz przygotowanie drobiazgów na przedszkolny kiermasz. Choinka, prezenty, Mikołaj to główne motywy grudniowych prac plastycznych. Spotkanie wigilijne jest jedną z najważniejszych uroczystości, „Misie” przygotowały wykonane własnoręcznie świąteczne ozdoby, które wręczyli rodzicom w czasie wspólnego spotkania w przedszkolu. Ukoronowaniem świątecznych uroczystości był wspólny poczęstunek.