MIĘDZYGMINNY KONKURS RECYTATORSKI

14.12.2016 r. odbył się Międzygminny konkurs recytatorski pod hasłem Brzechwa i Tuwim dzieciom, którego organizatorem było Przedszkole Publiczne nr 3 im. Akademii Wesołych Bajtli w Radlinie. Konkurs adresowany był  do dzieci 5 – 6 letnich, a jego celem było uwrażliwienie na piękno literatury polskiej, popularyzacja poezji Brzechwy i Tuwima wśród dzieci, rozwijanie uzdolnień twórczych i doskonalenie umiejętności recytatorskich, również uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze. Jury powołane przez organizatora wyłoniło laureatów konkursu: I, II, III miejsce oraz dwa wyróżnienia. Pozostałym    uczestnikom konkursu zostały wręczone dyplomy- podziękowania.