KOLĘDOWANIE ZE SCHOLĄ HOSSANA

Po raz kolejny w okresie bożonarodzeniowym z koncertem kolęd wystąpiła w naszym przedszkolu schola Hosanna z Niewiadomia. Podczas świątecznego spotkania z rodzicami w grupie Kotki rozbrzmiewały kolędy i pastorałki , w aktywnych śpiew których włączały się nie tylko dzieci ale i rodzice. ,, Maleńki Jezu’’, ,, Za oknem ktoś’’, ,, W grudniowe noce’’, ,, Przybieżeli do Betlejem’’ to tytuły zaledwie kliku kolęd i pastorałek , które wprowadziły obecnych w cudowny, świąteczny nastrój. Koncert zakończyła kolęda jakże nastrojowa ,, Cicha noc”. Koncert Hosanny nie tylko uatrakcyjnił świąteczne spotkanie w "Kotkach". Pozwolił również na realizację założeń rocznego planu pracy dotyczącego umuzykalniania.