„Skrzaty” z wizytą w szkółce muzycznej

W środę 22 grudnia dzieci z grupy „Skrzaty”  udały się na  wycieczkę do pobliskiej  Szkółki Muzycznej „Rytm” . Głównym celem wizyty było rozwijanie zainteresowań muzycznych dzieci, uwrażliwienie na dźwięk, muzykę oraz zapoznanie z różnymi rodzajami instrumentów klawiszowych. Właściciel szkółki- Pan Marcin zapoznał przedszkolaków z takimi instrumentami jak: keyboard, pianino, organy czy akordeon dając  przedszkolakom możliwość  zagrania na każdym z nich.  Na koniec  5-latki śpiewały znane kolędy do których przygrywała  nasza koleżanka z grupy - Majka.   „Skrzaty” podziękowały Panu Marcinowi za zaproszenie wręczając upominki i życząc Wesołych Świąt!.