Swiąteczne spotkanie "Wróbelków" z Rodzicami

16 grudnia, w popołudniowych godzinach odbyło się spotkanie podczas którego nasze 3i4 latki pięknie zaprezentowały świąteczny program artystyczny i obdarowały Rodziców przygotowanymi przez siebie upominkami. Jak mówią słowa piosenki ".... w serduszku taka radość aż się śpiewać chce....", więc dzieci radośnie śpiewały i grały. Po występie dzieci i Rodzice mogli wysłuchać kolęd śpiewanych przez dzieci z Ogniska Pracy Pozaszkolnej. Maluszki otrzymały też piękne świąteczne upominki. Całe spotkanie upłynęło w ciepłym, świątecznym nastroju,przy pysznych ciastach dostarczonych przez Rodziców. Dziękujemy i życzymy zdrowych, wesołych i rodzinnych Świąt.