Spotkanie Swiąteczne w grupie "Skrzaty"

„Jak co roku o tej porze  święta do nas się zbliżają z tej okazji przedszkolaki krótki program przedstawiają.”  W piątek 16 grudnia popołudniową porą odbyło się spotkanie świąteczne w grupie „Skrzaty” na którym 5-latki zaprezentowały świąteczny program artystyczny dla swoich  Rodziców. Dzieci  tańczyły ,śpiewały  i  recytowały  całym sercem wprawiając  wszystkich w prawdziwie świąteczny nastrój.  Po  przedstawieniu przedszkolaki złożyły Rodzicom świąteczne życzenia  obdarowując  Mamę i Tatę własnoręcznie ozdobionymi ciasteczkami.  Na zakończenie  wszyscy udali się na poczęstunek degustując pierniczki upieczone przez mamy przedszkolaków.  Wszystkim Rodzicom dziękujemy za przybycie , życząc  spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.