Mikołaj odwiedził grupę "PSZCZÓŁKI"

więty Mikołaju na Ciebie czekamy, przez okno zamknięte ciągle wyglądamy... Dnia 6.12.2016r. dzieci z utęsknieniem czekały na niezwykłego gościa - św. Mikołaja. Już od samego rana przedszkolaki nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonka Mikołaja. Wyczekiwany gość przybył w asyście swoich pomocników Śnieżynek. Na jego wizytę dzieci cierpliwie czekały. Wcześniej nauczyły się piosenek i wierszy, które przygotowały specjalnie dla niego. Mikołaj obdarował dzieci pięknymi prezentami, zachwycając każdego i prosił, aby były grzeczne przez cały rok.