Laureatki konkursu plastycznego „Mój pluszowy miś”

Mamy zaszczyt poinformować, iż przedszkolaki z naszego przedszkola zostały nagrodzone w międzyszkolnym konkursie plastycznym nt. „Mój pluszowy miś” zorganizowanym przez świetlicę ZSS w Radlinie. Z grupy „Kotków”: Klaudia Piekarczyk zdobyła II miejsce a Lena Szulik – wyróżnienie; z grupy VIII „Jeżyki” Julia Oleś zajęła I miejsce w kategorii dzieci młodszych a z „Wróbelków” Lenka Cymerman zdobyła wyróżnienie. Nagrodzone zostały także dziewczynki : II miejsce - Liliana Merak i Klaudia Piekarczyk oraz wyróżnienie Zuzanna Niemczyk i Kaja Ważna Rozdanie nagród odbyło się 08.12.2016 r. o godz. 10.00. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.