Mikołaj z wizytą u "Skrzatów"

„Człap, człap, człap, człap idzie już, Święty Mikołaj jest tuż, tuż…” takim radosnym śpiewem przedszkolaki z grupy „Skrzaty” przywitały długo oczekiwanego gościa, który 6 grudnia odwiedził przedszkole. Mikołaj przywitał serdecznie dzieci  cierpliwie odpowiadając na wszystkie pytania 5-latków.  Każde dziecko miało okazję uściskać Świętego Mikołaja, otrzymując od niego prezent. Spotkanie zakończyło wspólne zdjęcie. Mikołaj żegnając się  życzył wszystkim wesołych świąt i obiecał, że powróci do nas za rok.