Andzejki w grupie "Skrzaty"

28 listopada popołudniowa porą dzieci z grupy „Skrzaty” powróciły do przedszkola wraz ze swoimi rodzicami, aby wspólnie bawić się na imprezie andrzejkowej. Głównym celem spotkania było zapoznanie z tradycją obchodzenia andrzejek, a także wspólna integracja, a wszystko to w formie dobrej zabawy.  Dzieci i rodzice wróżyli sobie odczytując dobre rady z kolorów,  przewidując przyszłość z magicznego kręgu, czy zaczarowanej skrzynki.  Największą atrakcją było jednak lanie wosku, jak obyczaj każe, przez dziurkę od klucza. Andrzejkowe wróżby przeplatane były  wspólnymi tańcami.  Serdecznie dziękujemy rodzicom za przybycie.