Międzynarodowy konkurs plastyczny "Drzewo - piękne latem, jesienią, zimą i wiosną"

05.12.2016            został rozstrzygnięty międzynarodowy konkurs plastyczny pt. Drzewo – piękne latem, jesienią, zimą i wiosną,  którego organizatorem było Przedszkole Publiczne nr 3 im. Akademii Wesołych Bajtli w Radlinie. Konkurs zrealizowano w ramach ogólnopolskiego programu Przedszkole Talentów, a jego celem było budzenie zainteresowania dzieci i poszerzenie wiedzy o świecie przyrody oraz wyzwalanie swobodnej ekspresji plastycznej. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, które wzięły udział w naszym konkursie. Laureaci:

Kategoria wiekowa 4 – latki:

I miejsce: Simonka Darmorisovā  - Czechy

II miejsce: Wiktoria Salwin  -  Przedszkole Akademia Wyobraźni Marklowice

Wyróżnienie: Maja Wojtczyk – Przedszkole Publiczne nr 6 Wodzisław Śląski

Wyróżnienie: Amelia Zniszczoł  - Przedszkole Publiczne nr 3 im. Akademii Wesołych Bajtli  Radlin

Kategoria wiekowa 5 - 6 – latki:

I miejsce: Izabela Dybek  - Przedszkole Publiczne nr 3 im. Akademii Wesołych Bajtli  Radlin

II miejsce: Sabina Ryszka – Przedszkole Publiczne  nr 2  Marcel

III miejsce: Oliwia Durczok – Przedszkole Publiczne  nr 2 Marcel

III miejsce: Antonina Parzych - Przedszkole Publiczne nr 6 Wodzisław Śląski

Wyróżnienie: Kinga Koterzyna - Przedszkole Publiczne nr 3 im. Akademii Wesołych Bajtli  Radlin

Wyróżnienie: Lena Kwiatkowska - Przedszkole Publiczne  nr 2  Marcel

Wyróżnienie: Maksim Falout - Czechy