"Skrzaty" i "Gwiazdeczki" świętują Dzień Pluszowego Misia

W piątek 25 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Dzieci z grup "Gwiazdeczki" i "Skrzaty" postanowiły uczynić ten dzień  bardzo wyjątkowym . Każde dziecko przyniosło do przedszkola swojego najukochańszego  pluszowego misia, aby wspólnie z nim świętować. Od razu po śniadaniu rozpoczęły się misiowe urodzinki. Dzieci zaśpiewały misiom sto lat i złożyły życzenia. Następnie przedszkolaki zaprezentowały swoim pluszakom wiersze, piosenki i rymowanki o misiach, których nauczyły się w trakcie całego tygodnia. Nie zabrakło również wspólnej zabawy z misiami i przytulania . Na koniec 5-latki złożyły uroczystą przysięgę: "Z okazji święta pluszowego misia, my dzieci z Przedszkola nr 3 w Radlinie, przyrzekamy, że zawsze przytulać będziemy wszystkie misie, krzywdy im zrobić nie damy i pamiętać o nich zawsze będziemy". Za tak wspaniałe urodzinki misie odwdzięczyły się przedszkolakom miodkiem i misiowymi żelkami. Świętowanie zostało zakończone wizytą w naszym przedszkolnym kinie, gdzie dzieci wraz z swoimi pluszakami obejrzały bajkę o Misiu Uszatku, czyli o najsłynniejszym  pluszowym  misiu w Polsce. To był bardzo misiowy dzień :)