"KOTKI" I ICH DZIEŃ Z PLUSZOWYM MISIEM

24 listopada dzieci z grupy Kotki wyruszyły ze swoimi pluszowymi misiami do biblioteki. Tam z zaciekawieniem słuchały opowiadania pani bibliotekarki o znanych misiach – Uszatku, Puchatku, misiu Paddingtonie. Były też misiowe konkursy. ,, Łapą’’ misia trzeba było złapać malutką wykałaczkę - Kotki dały radę!!! Konkurs na narysowanie najładniejszego misia w mące wygrał Olaf z czego był bardzo dumny! Były też misiowe wyścigi- dmuchając trzeba było pomóc misiowi dotrzeć do mety. Po powrocie do przedszkola dzieci słuchały kilku opowiadań o misiu Uszatku. A na koniec dnia wykonały szlaczkowe wagoniki, w których jechały misie i tak jak w piosence ,, śmiały im się pysie”