Bajkowy dzień w maluszkach

Dnia 5 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Z tej okazji nauczycielki młodszych grup sprawiły przedszkolakom miłą niespodziankę. W poniedziałkowy dzień do Przedszkola zawitała bajkowa postać - Myszka Minnie, która razem z dziećmi bawiła się i tańczyła. Dzieci wesoło zareagowały na niecodziennego gościa i chętnie witały się oraz przytulały do bajkowej bohaterki. Przedszkolaki zostały obdarowane przez myszkę słodkimi lizakami. "Psotki", "Wróbelki" i "Misie" dziękują za mile spędzony czas i zapraszają Myszkę ponownie.