"Misie" i "Wróbelki" dbają o kundelki

Nieważne czy jest mały, duży, czarny czy brązowy. 25 października każdy z nich obchodzi swoje święto - Dzień Kundelka. Z okazji obchodów Dnia Kundelka nasze maluszki przyniosły pluszowe maskotki i wyprowadzały” swoje pluszaki na spacer, karmiły je, bawiły się z nimi. Tuliły je i odpoczywały z nimi na dywanie. Dzieci dowiedziały się jak należy opiekować się zwierzęciem, że pies to obowiązek, gdyż ma on swoje potrzeby, którym trzeba sprostać. Ale przede wszystkim nasze maluszki nadzorowały akcję zbierania darów dla Przytuliska w Wodzisławiu. Zbierały je w swoich grupach i odbierały od dzieci z innych grup – bo do akcji zbierania darów włączyły się wszystkie grupy. Łącznie zebraliśmy ponad 50 kg suchej karmy i 30 kg mokrej. Oprócz tego parędziesiąt kocyków kołder i ręczników oraz miski i zabawki dla zwierząt. Serdecznie wszystkim dziękujemy.