„Misie” poznają dynię od środka

Dynia to bardzo zdrowe, urodziwe, wspaniałe warzywo inspirujące do wykonania różnorodnych prac plastycznych – przekonały się o tym nasze przedszkolaki w piątek 28 października. Dzieci z zapałem zabrały się do odkrywania "dyniowego wnętrza" i robienia dyniowych dekoracji z farby. Kiedy Panie przekroiły dynie w odpowiednim kształcie pozwoliły „Misiom” wyciągnąć miąższ i pestki, a następnie pomalować farbami. Była to ciekawa i niesamowita zabawa, która się wszystkim podobała. Dziękujemy mamusi od Bartusia K., która podarowała nam dynie w prezencie.