Pasowanie na starszaka w grupie Myszek

Dnia 17.X. 2016 o godz. 16.00 rozpoczęła się uroczystość pasowania na starszaka w grupie Myszek. Dzieci  zaprezentowały swoje umiejętności - brały udział w zawodach sportowych, rozwiązywały zagadki, śpiewały   piosenki i tańczyły. Po złożeniu ślubowania zostały pasowane  na starszaka i przedszkolaka. Wychowawczyni wręczyła każdej Myszce  dyplom a jedna z naszych mam  kolorowy upominek.  Rodzice mogli cieszyć się ze sprawności swoich dzieci. Uroczystość przebiegła w miłej i serdecznej atmosferze.