„KOTKI” NA POCZCIE

Dnia 18.10. grupa „Kotków” wybrała się do pobliskiego Urzędu Pocztowego. Celem wycieczki było zapoznanie  z instytucją poczty i pracą listonosza. Dzieci poznały zakres usług pocztowych, zadania jakie spełnia ten urząd w naszym życiu oraz dowiedziały się jak potrzebna i odpowiedzialna jest praca listonosza. Przedszkolaki poznały logo poczty, wiedzą jaka jest droga listu, paczki i innych przesyłek. Wizyta na poczcie była również dobrą okazją do utrwalenia nawyku kulturalnego zachowania się w miejscu publicznym. Na zakończenie dzieci  w podziękowaniu za miłą wizytę oraz z okazji Dnia Pocztowca -  wręczyły urzędnikom pocztowym własnoręcznie wykonane laurki.