Kwiatuszki świętują 90! urodziny Kubusia Puchatka

Mieszka w Stumilowym Lesie. Choć trochę niezdarny i - jak sam mówi - jest misiem o małym rozumku, kochają go miliony dzieci na całym świecie. 12 października Kwiatuszki obchodziły 90 urodziny Kubusia Puchatka, który mimo wieku wciąż świetnie się trzyma. Dodatkową niespodzianką była wizyta  pszczelarza w bibliotece. W bardzo serdecznej atmosferze dzieci dowiedziały się o życiu tych pracowitych owadów, ich znaczeniu w przyrodzie, a także o bardzo odpowiedzialnej pracy pszczelarza. Zaproszony gość przybył do nas w towarzystwie swoich przyjaciół – pszczół, które przywiózł w specjalnym ulu. Kwiatuszki miały przyjemność przymierzyć strój pszczelarza. Spotkanie zakończyło się degustacją miodu, który dzieci z wielką przyjemnością smakowały oraz wykonaniem  świec.