„Pasowanie na średniaka” w grupie „Kotków”

W piątek - 30.09. o godz. 9.30 odbyło się w grupie „Kotków” uroczyste pasowanie na średniaka.

Z tej okazji przedszkolaki z naszej grupy przebrały się za koty. Na sali rytmiki bawiliśmy się wspólnie w „Kotka i myszkę” oraz śpiewaliśmy piosenki o Kotku Puszku. Przedszkolaki przechodziły przez kolorowy tunel i piły kwaśny, owocowy soczek. Na zakończenie wszystkie dzieci wygłosiły przysięgę w której to obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pań i pomagać kolegom. Następnie Pani Dyrektor Joanna Kostrzewa dokonała uroczystego pasowania, wręczając każdemu z Kotków pamiątkowy dyplom. Cała uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze.