Kwiatuszki obchodzą Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Okazji do czytania dzieciom jest wiele i powinniśmy robić to jak najczęściej, gdyż dziecko, któremu się czyta, uczy się słuchać, rozwija zdolność koncentracji, chęć poznawania świata oraz zainteresowania. Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania, który przypadał na 29 września, był doskonałą okazją do wprowadzenia przedszkolaków w magiczny świat bajek i opowiadań. Naszym Kwiatuszkom  w tym dniu czytała Pani Uzar – pracownik Biblioteki Miejskiej w Radlinie. Na koniec spotkania dzieci miały również okazję stemplować – tworząc własne, kreatywne kompozycje.  Zdjęcia z tego dnia można obejrzeć w galerii.