"Gwiazdeczki" robią sałatkę owocową

Dnia 28 września dzieci z grupy "Gwiazdeczki" przyszły do przedszkola wyposażone w nietypowe przyrządy: deseczkę do krojenia, plastikowy nożyk oraz pachnące owoce. Na zajęciach dzieci najpierw opowiadały o zdrowej żywności i odpowiednim odżywianiu, które jest tak ważne dla rozwoju ich ciała i umysłu. Następnie przeszły do stoliczków i przystąpiły do pracy. Bardzo sprawnie posługiwały się nożem. Miseczki szybciutko napełniały się smacznymi owocami. Po niezwykle interesującej pracy, nadszedł czas na degustację. Przedszkolaki z apetytem zjadały kolejne porcje pysznego deseru, wymieniając się wiedzą na temat zdrowego odżywiania. Przez naturalne, zdrowe i smaczne żywienie dzieci, budujemy świadomość zdrowego stylu życia.