„Misie” na zdrowo świętują Dzień Chłopaka.

Dzieci z grupy „Misie” zgodnie z tygodniową tematyką o warzywach doskonale wiedzą, że aby być zdrowym należy się między innymi prawidłowo odżywiać. W piątek przyniosły do przedszkola marchewki, jabłka, gruszki i inne ulubione owoce. Z myślą o witaminkach, postanowili zrobić soki. Jednak zanim przystąpili do pracy, dzieci zapoznały się z urządzeniem do robienia soku - sokowirówką , jego działaniem i utrwalały sobie zasady bezpieczeństwa. Następnie dzieci kolejno podchodziły i samodzielnie wyciskały sok z jabłek i marchwi. Dziewczynki i panie nie zapomniały o Dniu Chłopaka i obdarowały naszych małych puchatków prezencikami i małym co nie co, po czym nastąpiła degustacja. Sok bardzo wszystkim smakował, ponieważ wykonany był przez nich, zmieścili w brzuszkach nawet coś słodkiego. Dzieci i panie z grupy bardzo dziękują mamusiom, które pomogły w przygotowaniach do świętowania.