Dzień pieczonego ziemniaczka w grupie „Skrzaty”

W  ubiegłym tygodniu (19-23.09.) dzieci z grupy „Skrzaty” w trakcie zajęć dydaktycznych dowiadywały  się jak ważną rolę w naszej diecie odgrywają warzywa, które zbieramy z  ogródków i działek jesienną porą.  W celu zachęcenia dzieci do spożywania warzyw  w  środę 21 września udaliśmy się do ogrodu Rodziców Milenki, na dzień pieczonego ziemniaka. Dzieci miały okazję degustować pieczone ziemniaczki, a na deser spróbować dyniowych ciasteczek upieczonych przez mamę Lenki.  Przedszkolaki ochoczo uczestniczyły również w ziemniaczanych wyścigach i zabawach co sprawiło, że mimo pochmurnej pogody dobre humory dopisywały. Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy zaangażowali się w pomoc przy organizacji imprezy, a w szczególności Rodzicom Milenki za zaproszenie i gościnność.