"Motylki" świętują Dzień Ziemniaka

Dnia 13 września grupa „Motylków” wzięła udział w Święcie Pieczonego Ziemniaka. Korzystając z pięknej letniej pogody wybraliśmy się na ognisko, by móc skosztować pieczonych ziemniaczków. Dzięki uprzejmości rodziców Julki, mieliśmy możliwość nie tylko smakowania ziemniaków z ogniska, ale także okazję do wesołych zabaw w pięknym, kolorowym ogrodzie. Było przyjemnie, wesoło i „smacznie”. Państwo Ryszkowie zorganizowali wszystkim przedszkolakom ciekawe i niezapomniane święto ziemniaczane. Zadbali także o bezpieczeństwo w trakcie ogniska. Wszystkie „motylki” na zakończenie zabaw otrzymały medale upamiętniające udział w Święcie Pieczonego Ziemniaka” Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i przygotowanie ogniska.