„Biedronki” i „Myszki” z wizytą na Posterunku Policji.

W dniu 15 września  odwiedziliśmy Posterunek Policji w Radlinie. Celem spotkania było poznanie pracy policjanta, zwiedzenie  posterunku oraz wysłuchanie prelekcji na temat bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym oraz zachowania się w sytuacjach zagrożenia. Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci przez przedstawiciela radlińskiej policji Pana dzielnicowego asp. szt. Mirosława Jeremiasa. Pan dzielnicowy opowiedział dzieciom o swojej pracy, umożliwił przedszkolakom przymiarkę policyjnego stroju oraz niektórych elementów wyposażenia tj. kajdanek, odznaki, legitymacji. Przedszkolaki maiły możliwość  zadania pytań na które Pan dzielnicowy odpowiedział bardzo chętnie i w sposób przystępny dla dzieci. Na koniec wszyscy mogli wejść do pomieszczenia zatrzymań i poczuć się „za kratkami”. Spotkanie było bardzo przyjemne i mamy nadzieję ż e zaowocuje dalszą współpracą.