STRAŻNICY MIEJSCY U KOTKÓW I KWIATUSZKÓW

14.09.2016 r. o godz. 9.00  KOTKI i KWIATUSZKI  odwiedzili strażnicy miejscy z Radlina. Panowie wygłosili prelekcje na temat tego ,w jaki sposób i w jakich miejscach należy przechodzić przez jezdnię oraz jakie zachowania w pobliżu jezdni są niedozwolone.  Wyjaśnili  również znaczenie świateł sygnalizatora oraz  określili, co oznaczają wybrane znaki drogowe. Na koniec wizyty strażnicy miejscy pokazali przedszkolakom jaką postawę powinni przyjmować w wypadku ataku psa.  Dzięki temu spotkaniu, Kotki i Kwiatuszki doskonale wiedzą, że straż miejska jest potrzebna społeczeństwu, jak również w jakich sytuacjach można korzystać  z jej pomocy. Dzieci podziękowały strażnikom za tą cenną lekcję, wręczając  dyplom.