więto pieczonego ziemniaka w grupie „Kotków”

Dnia 8 września o godzinie 9.30 gościliśmy w ogródku Martusi M. Imprezę z okazji ŚWIĘTA PIECZONEGO ZIEMNIAKA przygotowali rodzice Marty i bardzo im za to dziękujemy. Piękna pogoda, dobre humory i liczne konkursy -  gwarantowały wspaniałą zabawę. Z pomocą pań przedszkolaki umieściły ziemniaki w gorącym żarze. W oczekiwaniu na ziemniaczaną ucztę panie zorganizowały kartoflane wyścigi. Pobyt na świeżym powietrzu pobudził apetyt. Pieczone ziemniaczki z masełkiem smakowały jak z najlepszej kuchni świata. Głównym celem naszej imprezy było stworzenie okazji do wspólnej zabawy i wywołanie radości na twarzach wszystkich dzieci.