"Pszczółki" w krainie dinozaurów

Dnia 7.06.2016 roku dzieci z grupy "Pszczółki" wybrały się na wycieczkę autokarową do Rodzinnego Parku Atrakcji w Rybniku- Kamieniu. Spacerowały oglądając okazy pradawnych dinozaurów, poznając ich nazwy, oglądały bajkowe postacie, korzystały z karuzel i sensorycznych placów zabaw. Dzięki temu miały możliwość przekonania się jakie istoty żyły przed ludźmi i jakie to były ogromne zwierzęta. Chętnie bawiły się również na placach, wspinając się i przechodząc przez tunele, wybrały się również na przejażdżkę ciągnikiem wzdłuż parku. Wycieczka okazała się najlepszą atrakcją dla dzieci.